Погода:
Киев сегодня
Киев
Донецк
Одесса
Львов
Харьков
Санкт-Петербург
Москва
Сегодня Завтра
НБУ
НБУ Межбанк Наличные
EUR
26.18
USD
23.49
RUB
0.37
EUR
39.04
USD
36.57
RUB
0.34
EUR
29.22
USD
26.07
RUB
0.46
Григоришин покупает ФК "Сумы"
Григоришин
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Текущий рейтинг
0/5 (0 голосов)
Uолова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь на прес-конференції заявив, що ФК «Суми» стане приватною власністю російського бізнесмена Костянтина Григоришина.

Хочу сказати впевнено, що команда футбольного клубу Суми буде врятована, - говорить Юрій Чмирь. - Хочу сказати, що ситуація була складна, до мене звертався декілька раз мер міста Генадій Мінаєв з проханням щоб ми допомогли цій команді увійти у новий сезон, але є борги і вони нажаль ще є на сьогодні в команді. Місто заборгувало цій команді 640 тисяч гривень, без погашення яких команда не зможе увійти до нового сезону. Питання складаються з двох частин, борг який заборгувало місто, а друге питання - це хто буде фінансувати цю команду і хто буде власником команди.

Скажу впевнено і відверто, проблема фінансування і надалі стоїть у цієї команді, але вона вирішена. Сьогодні Григоришин Костянтин Іванович почав вже перереєстрацію у свою власність цю команду і готовий фінансувати команду на протязі нового сезону. Запевняю футболістів, що ви будете врятовані, ваша гра і тренування будуть забезпечені фінансуванням. Все чітко зафіксовано в наших домовленостях і через декілька днів ми зможемо вже отримати документи з цього приводу.

Друге, що стосується боргів міста команді, із задоволенням доповідаю, що перші 400 тисяч гривень для погашення боргів, я особисто сприяв тому, щоб інвестори, мої друзі перерахували як фінансову зворотну допомогу клубу, ці кошти ви вже можете отримати 1-го липня. І вже сміливо йти на атестацію та гру в новому сезоні. Що нового хотів би ще повідомити, вчора я був особисто на стадіоні, з великим задоволенням відчув там атмосферу і кажу нашим жителям міста і області, що ми будемо на цьому стадіоні проводити не тільки гру з футболу, але й будемо запрошувати на концерти, різні заходи, талановитих людей. Тому команда не може існувати без стадіону, тому відразу вирішуємо питання по стадіону. Є довідка мого першого заступника, що далі робити з цією спорудою, ми чітко відпрацюємо механізми, як залучати туди різні колективи і як стримувати цю споруду для того, щоб вона розвивалась надалі.

Щодо фінансових перспектив клубу, в яких фінансових рамках це буде вирішено і яка ситуація зі стадіоном, а також є бажаючий придбати стадіон?
Зворотну фінансову допомогу, яка надається суб`єктами із зворотними умовами, тобто отримання назад цих коштів. Чи погасе міська рада ці кошти, які будуть погашені інвесторами, як кажуть, третіми особами. Сьогодні мер міста і заступник Трофименко запевнили мене в присутності керівника футбольного клубу, в присутності керівника молоді та спорту, а також членів команди, що вони розрахуються з цими боргами на протязі двох місяців. Ми підтверджуємо це, зафіксували камери, я думаю, що вони розрахуються, але ми сьогодні казали, що треба терміново вирішити це питання для того, щоб клуб пройшов атестацію. В мене заболіло серце в переносному сенсі цього слова і я вирішив це питання терміново. Друге питання, що зі стадіоном, стадіон знаходиться на стадії банкротства, я вже казав є довідка, що ми цю довідку подивились, будемо працювати з кредиторами. Я впевнений, що ми з кредиторами відпрацюємо такий механізм, щоб вийти з цієї ситуації і стадіон зміг запрацювати і зміг приймати футбольні команди і різні заходи, що будуть відбуватись на цьому стадіоні.

Про яку суму йде розмова для збереження команди?
Якщо буде в приватній власності цей клуб, то він буде вирішувати обсяги фінансування клубу на свій розсуд. З досвіду я вам скажу так, якщо робити максимальне інвестування в команду і хлопці це підтвердять, то команда грає як найкраще і показує результат найкращий. Якщо грати у другій лізі, потрібно мільйонів 3 до 4 мільйонів можна обійтись, якщо ставити завдання переходу в першу лігу, то стосовно треба підходити до бар`єру 5-6 мільйонів гривень, а якщо в прем`єр лігу, то треба ще мати команду дублерів, яка потребує ще більше фінансового навантаження. Тому хлопці, я думаю налаштовані на те, щоб грати і показувати гру найвищого рівня і мати мету увійти в першу лігу.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Текущий рейтинг
Комментарии (0)
Войти через: