• 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чоловіча юніорська збірна України (U 18), яка на чемпіонаті Європи в Литві веде боротьбу за 13-16 місця з іншими невдахами групового турніру, об’єднаними у групу «G», поступилася сьогодні команді Швеції з рахунком 76:81 (22:9, 17:16, 19:30, 18:26).

Вдало стартувавши та ведучи після дебютної чверті 22:9, протягом наступних десяти хвилин українці, у складі яких найактивнішим був Дмитро Марченко, навіть збільшили власну перевагу на один пункт – 39:25. До середини третього періоду підопічним Дениса Журавльова вдавалося втримати комфортний розрив у рахунку, однак поступово шведи, які провели надрезультативну десятихвилинку, скоротили відставання – 58:55 на користь України перед заключною чвертю. До її середини наші хлопці знову вирвалися вперед на одинадцять очок (72:59), проте нічого не змогли вдіяти з фінішним спуртом скандинавів.

За півтори хвилини до завершення матчу шведи повели 73:76. Клим Артамонов майже одразу зрівняв рахунок влучним пострілом здалеку. Українці відзахищалися, втім, не зуміли реалізувати атаку, отримавши у відповідь триочковий. На останній кидок партнери виводили Артамонова, котрий однак не влучив. У нашої збірної був час сфолити, але вона цим не скористалася, натомість суперник втік у відрив і набрав ще два пункти, встановивши остаточний рахунок гри.

Найрезультативнішими у складі України стали: Клим Артамонов – 22 очка + 7 передач + 4 підбирання, Дмитро Марченко – 20 очок + 8 підбирань, Олексій Лень – 13 очок + 13 підбирань + 7 блок-шотів, Олександр Прокопенко – 13 очок + 4 передачі.

В іншому матчі групи «G» Болгарія програла Німеччині з рахунком 58:65.

Наступним суперником юніорської збірної України стане команда Німеччини, якій, нагадаємо, наші хлопці поступилися в першому матчі міні-турніру за виживання у класі найсильніших – 59:73.